Komisioni statutor, Dade: Presim përgjigje përpara kongresit

Publikuar tek: politike, më 20:32 04-03-2016 Komisioni statutor, Dade: Presim përgjigje përpara kongresit

Është zhvilluar mbledhja e Komisionit Statutor në Partinë Socialiste ku janë diskutuar shqetësimet e disa prej deputetëve të kësaj force politike për shkeljet brenda kësaj force politike.

Deputetja Arta Dade ka deklaruar pas përfundimit të mbledhjes se presin përgjigje për të gjitha ankesat e tyre në një kohë të shkurtër, përpara kongresit që kjo forcë politike të organizojë në mes të këtij muaji.

Disa personalitete të PS-së kanë firmosur një letër ku kërkojnë respektimin e statutit të partisë dhe në lidhje me mandatin e kryetarit Edi Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096499919891357
array(1) { ["section"]=> string(64) "komisioni-statutor-dade-presim-pergjigje-perpara-kongresit-34248" }