Kompania e të shoqit jehonë në medien e huaj prestigjoze, vajza e Topallit i bën dedikim publik: Krenare për ty... (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:35 27-05-2020 Kompania e të shoqit jehonë në medien e huaj prestigjoze, vajza e Topallit i bën dedikim publik: Krenare për ty... (FOTO) Vajza e Topallit dhe i shoqi

Megi, vajza e ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli, i ka bërë një dedikim publik bashkëshortit të saj Angjelin Serreqi, me të cilin ka dhe një vajzë.

Pas një artikulli që revista prestigjoze “Forbes” i ka kushtuar rëndësisë së ushqimit dhe tekonologjisë në përballimin e Covid ku ka përmendur dhe kompaninë e Angjelin, Megi teksa ka publikuar një foto me bashkëshortin shkruan se ndihet krenare për të.

"Forbes flet per kompanine e Angjelin Serreqit- bashkethemelues dhe drejtues i Angel1. Jam krenare per ty", shkruan Megi krahas fotos.

Angjelini i cili me profesion është informaticien prej më shumë se 1 viti e gjysëm është zhvendosur në Tiranë ku drejton edhe kompaninë e tij që merret me shërbim IT dhe zhvillim softëare-sh për bizneset.

ssssssss.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085198879241943
array(1) { ["section"]=> string(121) "kompania-e-te-shoqit-jehone-ne-medien-e-huaj-prestigjoze-vajza-e-topallit-i-ben-dedikim-publik-krenare-per-ty-foto-207993" }