Kompania frymëzohet nga grabitja e Kim Kardashian, ja se ç’nxjerr në treg

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:32 11-10-2016 Kompania frymëzohet nga grabitja e Kim Kardashian, ja se ç’nxjerr në treg

Një kompani veshjeje është frymëzuar nga grabitja e Kim Kardashian duke prodhuar me rastin e Halloween veshjen perfekte.

 

Veshja përfshin një kostum 69.99 dollarësh, një unazë të rreme 4 milion dollarëshe, një mantel të bardhë të shkurtër tepër seksi, një paruke të gjatë të zezë, syze dielli dhe një litar të gjatë për të lidhur duart.

3949A3CF00000578-3831266-image-m-106_1476128496782.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009890079498291
array(1) { ["section"]=> string(78) "kompania-frymezohet-nga-grabitja-e-kim-kardashian-ja-se-c-nxjerr-ne-treg-55812" }