Kompania që krijon arkivole me sloganin: Që të jeni të ndriçueshëm edhe pas vdekjes

Publikuar tek: bota, më 15:04 05-06-2019 Kompania që krijon arkivole me sloganin: Që të jeni të ndriçueshëm edhe pas vdekjes

Është e pabesueshme por është e vërtetë.

Kompania e funeraleve ‘Glitter Coffin’ ka krijuar një seri të re arkivolesh të cilat janë të mbushura me glitter.

Synimi i kompanisë është që klientët edhe pas vdekjes do të jenë të vendosur në një arkivol që do i japë atyre ndriçim.

Me shumë ngjyra të ndryshme, arkivolet e shndritshme mund të blihen në Britaninë e Madhe dhe menjëherë pas qarkullimit të tyre, u bënë virale.

‘Që të jeni të ndriçushëm pas vdekjes’ ky është slogani me të cilën kompania ka filluar tregtinë e arkivoleve.

61764359_421267715124162_9074128541863378944_n.png

52462720_661208660978402_4874303975584694272_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012852907180786
array(1) { ["section"]=> string(89) "kompania-qe-krijon-arkivole-me-sloganin-qe-te-jeni-te-ndricueshem-edhe-pas-vdekjes-167049" }