Kompesimi i PRONAVE, publikohet lista me EMRAT e 618 përfituesve (FAKSIMILE)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:30 17-01-2020 Kompesimi i PRONAVE, publikohet lista me EMRAT e 618 përfituesve (FAKSIMILE)

Agjensia Shtetërore e Kadastrës ka publikuar emrat e 618 pëfituesve të kalimit të së drejtës së pronësisë dhe vlerën e shpërblimit që ata marrin.

Janë qytetarë nga e gjithë Shqipëria ata që do të përfitojnë nga ky vendim.

Më poshtë lista me emrat e përfituesve:

KALIM-KOMPESIM-17.01.2020 by Newsbomb Albania on Scribd

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070998668670654
array(1) { ["section"]=> string(80) "kompesimi-i-pronave-publikohet-lista-me-emrat-e-618-perfituesve-faksimile-192371" }