Komuna e Parisit e kompleksi Dinamo në errësirë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:48 21-01-2015 Komuna e Parisit e kompleksi Dinamo në errësirë Foto ilustruese

Prej me shumë se një ore gjithë zona e Komunës së Parisit dhe kompleksit Dinamo në Tiranë gjenden në errësirë të plotë. Qytetarët po telefonojnë në redaksinë e newsbomb për të raportuar lajmin duke u ankuar për mungesën e energjisë. E nga ana tjetër, duke thënë se kërkohet me përpikmëri edhe shlyerja e kamatvonesave një ditore, ndërkohë që sa i përket ndërprerjes së energjisë elektrike, askush nuk thotë asnjë fjalë.

Ndërkohë nuk është bërë asnjë njoftim as nga OSHEE për ndonjë remont të linjave në zonë për të paralajmëruar qytetarët për errësirën. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vendimet e qeverisë, sallë e re VIP në aeroport dhe heqje vizash
21 Janari/ Fëmijët e të vrarëve, 500 dollarë pension »
Article Logic
Execution time: 0.013152837753296
array(1) { ["section"]=> string(52) "komuna-e-parisit-e-kompleksi-dinamo-ne-erresire-1151" }