Komuniteti rom dhe ai egjiptian në Fier kërkon takim me dy kandidatët

Publikuar tek: politike, më 16:01 22-05-2015 Komuniteti rom dhe ai egjiptian në Fier kërkon takim me dy kandidatët

Një kërkesë për takim është dorëzuat nga aktivistët e Fierit për dy kandidatët për kryetar bashkie të PS dhe PD, përkatësisht Armand Subashi dhe Enkelejd Alibeaj.

Kjo kërkesë konsiston në njohjen e komunitetit me programet që kanë dy kandidatët si dhe zgjidhjen që ata do i ofrojnë problemeve të tyre. Takimet do të zhvillohen me komunitetet romë dhe egjiptiane në Levan, Drizë dhe Baltez.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087940692901611
array(1) { ["section"]=> string(75) "komuniteti-rom-dhe-ai-egjiptian-ne-fier-kerkon-takim-me-dy-kandidatet-11740" }