Koncerti madhështor i Capital T, zbulohet arsyeja pse munguan Elvana, 2PO2 dhe Dhurata Dora

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:22 21-09-2019 Koncerti madhështor i Capital T, zbulohet arsyeja pse munguan Elvana, 2PO2 dhe Dhurata Dora

Mbrëmja e djeshme ka qenë vërtetë entuziaste për kryeqytetin, pasi reperi i njohur Capital T ka ndezur sheshin ‘Nënë Tereza’.

Ai i ka surprizuar të gjithë me performancat e njëpasnjëshme, të cilat kanë lënë pa frymë publikun.

Mirëpo ndër të tjera ata që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve ishin këngëtarët e ftuar si Yllu Limani, i cili çeli mbrëmjen, Alban Skënderaj dhe Majk.

Të gjithë u bën kurioz pse nuk ishin pjesëmarrës emra të tjerë të muzikës, të cilët priteshin si Capital T, Elvana Gjata dhe Dhurata Dora.

Në një intervistë për mediat, organizatorja Uarda Koçi u shpreh për newsbomb.al se artistët nuk ishin prezent në koncert për arsye familjare.

Krahas kësaj mungese Capital T ja doli të elektrizojë skenën dhe të bëjë të këndojë publikun njëzëri me të për gjatë gjithë mbrëmjes.

Screenshot_2.png

Screenshot_1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074489116668701
array(1) { ["section"]=> string(96) "koncerti-madheshtor-i-capital-t-zbulohet-arsyeja-pse-munguan-elvana-2po2-dhe-dhurata-dora-179220" }