Konfirmohen 9 raste të reja në Elbasan, mes tyre edhe 2 mësues të gjimnazit

Publikuar tek: aktualitet, më 21:57 19-09-2020 Konfirmohen 9 raste të reja në Elbasan, mes tyre edhe 2 mësues të gjimnazit Ilustruese

Janë konfirmuar 9 raste të reja me koronavirus në qytetin e Elbasanit.

Sipas burimeve mes të infektuarve janë edhe dy mësues të shkollës së Mesme të Përgjithshme Anastas Çakalli në njësinë administrative, Kuqan.

Ndërkohë numri i mësuesve të infektuar në rrethin e Elbasanit ka shkuar në 12, ndërsa numërohen 274 raste aktive me COVID-19.

Në 24 orët e fundit në të gjithë vendin u konfirmuan 153 raste të reja dhe 5 viktima nga koronavirusi.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012917995452881
array(1) { ["section"]=> string(81) "konfirmohen-9-raste-te-reja-ne-elbasan-mes-tyre-edhe-2-mesues-te-gjimnazit-220973" }