Konfirmohet LIDHJA e Rudina DEMBACAJ me Mark FRROKUN, çifti kapen MAT krah njëri-tjetrit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:17 14-12-2019 Konfirmohet LIDHJA e Rudina DEMBACAJ me Mark FRROKUN, çifti kapen MAT krah njëri-tjetrit (FOTO)

Prej disa kohësh, aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj është në qendër të mediave rozë.

Pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, Aleksi, ajo u përfol se kishte nisur një histori të re dashurie.

Në shumë lajme u tha se bëhet fjalë për ish-deputetin Mark Frroku. Mirëpo, Rudina nuk e konfirmoi asnjëherë këtë histori.

Pak javë më praë, aktorja hapi restorantin e saj dhe gjatë inagurimit të tij falenderoi dhe Frrokun, duke shuar kështu zërat një herë e mirë.

Së fundmi, ‘Panorama Plus’ ka siguruar disa foto të çiftit, teksa shfaqen të ulur pranë njëri-tjetrit në restorantin e Rudinës.

Kujtojmë që kjo e fundit nga martesa e parë ka një vajzë, të pagëzuar me emrin Viktoria, ndërsa ish-deputeti është i ve. Pas ndarjes nga jeta të ish-bashkëshortes, Frroku mbeti vetëm me fëmijët.

(Foto nga gazeta)

Screenshot_11.png

Screenshot_12.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026850938796997
array(1) { ["section"]=> string(99) "konfirmohet-lidhja-e-rudina-dembacaj-me-mark-frrokun-cifti-kapen-mat-krah-njeri-tjetrit-foto-189382" }