Konfirmojnë Vesa Luma dhe Big Basta: Së shpejti bëhemi prindër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:24 21-11-2015

Vesa Luma dhe Big Basta do të bëhen së shpejti prindër të një fëmijë. Çifti i muzikës shqiptare ka konfirmuar lajmin gjatë emisionit “Oktapod” në Vizion Plus.

Vesa dhe Big Basta e kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë verën e këtij viti në qytetin e Sarandës, ndërsa tashmë janë në pritje të fëmijës së parë. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0085349082946777
array(1) { ["section"]=> string(67) "konfirmojne-vesa-luma-dhe-big-basta-se-shpejti-behemi-prinder-25986" }