Konflikti në Venezuelë, forcat qeveritare plagosin fotografin e terrenit

Publikuar tek: bota, më 20:48 01-05-2019 Konflikti në Venezuelë, forcat qeveritare plagosin fotografin e terrenit Gazetari i plagosur nga forcat qeveritare venezueliane

Forcat qeveritare venezueliane, kanë plagosur ndër të tjerë edhe një fotograf, korrenspondent i mediave ndërkombëtare.

Në videon e publikuar nga një media opozitare ndaj qeverisë së Maduros dhe më pas e shpërndarë në mënyrë virale kudo nëpër rrjete sociale, shihet se si fotografi është qëlluar me armë zjarri në një nga zonat më të populluara të Karakasit, në Altamira.  

resp.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01115894317627
array(1) { ["section"]=> string(78) "konflikti-ne-venezuele-forcat-qeveritare-plagosin-fotografin-e-terrenit-162608" }