Konfliktohen dy persona në Elbasan dhe nxjerrin armët, plumbat godasin një të moshuar

Publikuar tek: aktualitet, më 16:08 23-01-2017 Konfliktohen dy persona në Elbasan dhe nxjerrin armët, plumbat godasin një të moshuar FOTO NGA VENDNGJARJA

Një e moshuar është qëlluar gabimisht sot me armë zjarri në Elbasan. Bëhet fjalë për shtetasen Besihane Doci, 67 vjeç, e cila është qëlluar me plumb në gjoks.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “5 maji” të këtij qyteti ku 67 vjeçarja është plagosur nga plumbat e dala nga armët e dy personave të tjerë, që ishin përfshirë në konflikt.

E moshuara ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën, ndërkohë policia ka nisur hetimet dhe jep më shumë detaje për ngjarjen. 

16196374_1601506279865271_1151617618_o.jpg

16251288_1601507979865101_295086099_o.jpg

16196860_1601507623198470_1594268277_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nga Juristi i PS dhe i PD, tek ish-kryetarja e KQZ, ja cilët janë 20 kandidatët për Avokat të Popullit (LISTA DHE KONKURRIMI)
Ora News humbet përballjen e parë me AMA-n, gjykata vendos kundër televizionit »
Article Logic
Execution time: 0.01119589805603
array(1) { ["section"]=> string(90) "konfliktohen-dy-persona-ne-elbasan-dhe-nxjerrin-armet-plumbat-godasin-nje-te-moshuar-66400" }