Kongresi i PS, reagon Bardhi: Socialistët kanë në krye dhunuesit e grave, Dako non grata në SHBA, vazhdon merr vendime në PS

Publikuar tek: politike, më 21:23 28-02-2020 Kongresi i PS, reagon Bardhi: Socialistët kanë në krye dhunuesit e grave, Dako non grata në SHBA, vazhdon merr vendime në PS Kongresi i Partise Socialiste

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka reaguar për Kongresin e Partisë Socialiste.

Ai ka thënë se PS ka në krye dhunuesit e grave, ndërsa sulmon ish kreun e Bashkisë së Durrësit Vangjush Dakon, duke thënë se është non grata në SHBA, por vazhdon merr vendime në Partinë Socialiste.

Postimi i Bardhit:

Vangjush Dako non grata në SHBA dhe nën hetim për vjedhjen e zgjedhjeve në bashkëpunim me bandën e trafikantëve nderkombëtare të drogës dhe qënieve njerëzore, vazhdon dhe merr vendime në PS e Edi Ramës dhe është në krye të vendit. Pavarësisht fasadës dhe ngjyrave, Partia Socialiste me Edi Ramën mbetet një parti e kriminalizuar, që ka në drejtim dhunuesit e grave!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073020458221436
array(1) { ["section"]=> string(127) "kongresi-i-ps-reagon-bardhi-socialistet-kane-ne-krye-dhunuesit-e-grave-dako-non-grata-ne-shba-vazhdon-merr-vendime-ne-ps-196823" }