Konispolin e fiton Shuaip Beqiri

Publikuar tek: politike, më 10:37 22-06-2015 Konispolin e fiton Shuaip Beqiri Ismail Murtaj dhe Shuaip Beqiri

Kandidati i ASHE Shuaip Beqiri ka qenë i zgjedhuri i qytetarëve të Konispolit për të udhëhequr  bashkinë për katër vitet në vijim. Shuaip Beqiri ka arritur të grumbullojë 2245 vota ose 43,93% përkundrejt 1831 votave ose 35.83% të grumbulluara nga  kandidati Ismail Murtaj i (APPD). kandidati i PBDNJ ka siguruar  999 vota, ndërsa  kandidati i Pavarur Fatmir Shero ka marrë vetëm 35 vota.

Konispol

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091588497161865
array(1) { ["section"]=> string(38) "konispolin-e-fiton-shuaip-beqiri-14322" }