Konkurrentja e Big Brother Albania, që çmendi sot gjithë Europën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:44 15-06-2016 Konkurrentja e Big Brother Albania, që çmendi sot gjithë Europën

Në të gjihtë mediat e huaja dhe ato shqiptare, sigurisht edhe në rrjetet sociale, u shpërndanë masivisht fotot e dy vajzave seksi shqiptare që mbështesnin në shkallët e stadiumit “Velodrome” Kombëtaren Shqiptare.

Një prej vajzave quhet Rike Roci, e cila është e njohur për publikun shqiptar si konkurrente e Big Brother Albania 6.

Fotot e Rikes dhe shoqes së saj tregojnë se interesi që tërhoqën sot në mbrëmje nuk ishte i rastësishëm. 

13412937_588554077972166_3351525321759073512_n.jpg

13466219_588554101305497_1877285953957993288_n.jpg

13445707_588554191305488_6041338936950143073_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038645029067993
array(1) { ["section"]=> string(69) "konkurrentja-e-big-brother-albania-qe-cmendi-sot-gjithe-europen-43649" }