Konkursi vjetor i "National Geographic", ja fotot më të bukura nga e gjithë bota

Publikuar tek: bota, më 16:59 12-05-2015 Konkursi vjetor i

“National Geographic Traveler”  është një konkurs vjetor fotografie, ku mund të sillen foto nga e gjithë bota,  për të paraqitur  momente udhëtimesh, foto spontane të shkëputura prejt tyre të cilat dëshmojnë qartë bukurinë e natyrës.

Konkursi mbaron në 8 korrik dhe mund të marrin pjesë konkurentë nga të gjitha shtetet e botës. Vendi i parë do të fitojnë të drejtën për të bërë një ekspeditë në Kosta Rika dhe në Kanalin e Panamasë. Fotot e paraqitura deri tani dëshmojnë se sa shumë nuk dimë për bukuritë që natyra ngërthen në vetvete.

Foto-Galeri:

{gallery}ng{/gallery}

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0079829692840576
array(1) { ["section"]=> string(83) "konkursi-vjetor-i-national-geographic-ja-fotot-me-te-bukura-nga-e-gjithe-bota-10991" }