Konspiracioni i madh, Hillary Clinton me sozi?! Ju vendosni pasi të shihni krahasimin (FOTOT NË BRENDËSI)

Publikuar tek: bota, më 09:48 14-09-2016 Konspiracioni i madh, Hillary Clinton me sozi?! Ju vendosni pasi të shihni krahasimin (FOTOT NË BRENDËSI)

Hillary Clinton u diagnostikua me pneumoni dhe nën këshillën e rreptë të mjekëve, bëri disa orë pushim në shtëpinë e saj, duke ndërprerë fushatën. Orë më pas Clinton deklaroi se do vazhdonte axhendën e fushatës së saj, megjithë paralajmërimin e mjekëve.

Mirëpo teori të reja konspiracioni po dalin në pah. Sipas medieve botërore ka dyshime të forta se në ceremoninë përkujtimore të 11 shtatorit, ku kandidates për presidente i ra të fiktë, ishte sozia e saj.

Këto janë fotot krahasuese, mes Hillary Clintonit gjatë fushatës ditë më parë dhe Hillary Clintonit atë ditë. Hunda me pak kurriz, faqet më të mbushura, këmbët më të holla dhe busti, janë disa nga ndryshimet që duken me sy të lirë në këto foto. Megjithatë u mbetet juve të vendosni…

 

hillaryclinton2.jpg

Hillary Clinton gjatë fushatës

hillaryclintonndryshimetok.jpg

Sozia e dyshuar

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Artikulli misterioz i “ABCNews”: Raportohet se Hillary Clinton ka vdekur në spitalin Montefiore
Ja si duket nga brenda hoteli 200 milionë dollarësh i Donald Trump (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.010617971420288
array(1) { ["section"]=> string(106) "konspiracioni-i-madh-hillary-clinton-me-sozi-ju-vendosni-pasi-te-shihni-krahasimin-fotot-ne-brendesi-52860" }