Konsumoi gjethet e bimës për të demostruar efektet e Aloe Vera, por përfundon në spital blogerja e njohur

Publikuar tek: bota, më 15:08 05-07-2017 Konsumoi gjethet e bimës për të demostruar efektet e Aloe Vera, por përfundon në spital blogerja e njohur

Konsumoi gjethet e bimës për të demostruar efektet e Aloe Vera, por blogerja e njohur ka përfunduar në spital pasi u helmua.

Në fakt, gjethet që mendoi se ishin Aloe Vera, nuk ishin të tilla, por të një bime tjetër që ngjante me të. E gjithë ngjarja ka ndodhur “live” në Facebook.

Kjo i ka ndodhur një blogereje kineze me emrin Zhang, e cila drejtpërdrejt po demonstronte të mirat që përfitohen nga gjethet e Aloe Verës.

Vajza 26-vjeçare para kamerave ka filluar të hajë gjethet gjigante të një bime tjetër e ngjashme me Aloen, agavet amerikano-latine të cilat vijnë nga Meksika dhe janë ekstremisht helmuese.

Fillimisht blogerja shijon gjethet dhe në sekondat e para duket se e shijon, por më pas ndodhi e paimagjinueshmja.

 

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012731075286865
array(1) { ["section"]=> string(110) "konsumoi-gjethet-e-bimes-per-te-demostruar-efektet-e-aloe-vera-por-perfundon-ne-spital-blogerja-e-njohur-85113" }