Konsumoi ushqime krudo, këngëtares shqiptare i vjen për të vjellë në mes të emisionit (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:10 17-02-2020 Konsumoi ushqime krudo, këngëtares shqiptare i vjen për të vjellë në mes të emisionit (VIDEO) Kengetarja Marjona Metohu

Këngëtarja shqiptare Marjona Metohu ka kaluar një moment mjaft të sikletshëm, pasi i ka ardhur për të vjellë pas konsumimit të një ostrike.

Këngëtarja ishte e ftuar në emisionin e moderatorit Ermal Peçi, dhe ka qenë vetë moderatori që ka shpërndarë videon.

"Ftova Marjolën për një pasdite krudo! Ndër të tjera më sfidoi e më tha se ostriket krudo unë s'dija t'i konsumoja siç duhet. OK...ndoshta! Ja tregoma i thashë! Ja ç'i ndodhi Marjonës. Rëndësi ka që e mblodhi veten shpejt", shkruan Ermali.

Momenti kur këngëtares i vjen për të vjellë ka shkaktuar shumë të qeshura.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Wanda Nara e tepron, tregon tatuazhin pranë pjesës intime (FOTO)
»
Article Logic
Execution time: 0.0084109306335449
array(1) { ["section"]=> string(97) "konsumoi-ushqime-krudo-kengetares-shqiptare-i-vjen-per-te-vjelle-ne-mes-te-emisionit-video-195433" }