Kontestohen 4 kuti në Berat, bllokohet numërimi

Publikuar tek: politike, më 13:31 23-06-2015 Kontestohen 4 kuti në Berat, bllokohet numërimi

Kontestohet numërimi për 4 kuti në Berat, duke bllokuar kështu procesin e numërimit. Deri më tani 2 kandidatët kanë një diferencë mes tyre dhe në avantazh është kandidati i majtë.

Petrit Sinaj, kandidati i majtë ka 17695 vota, ndërkohë që Kasem Mahmutaj, kandidat I djathtë ka 15372 vota.

Në Berat duhet të hapen ende edhe 13 kuti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095140933990479
array(1) { ["section"]=> string(52) "kontestohen-4-kuti-ne-berat-bllokohet-numerimi-14424" }