Kontratë 1 euro, ministria e Ekonomisë e firmos nesër me kompaninë Rozafa (Për çfarë do përdoret)

Publikuar tek: ekonomi, më 16:32 12-04-2017 Kontratë 1 euro, ministria e Ekonomisë e firmos nesër me kompaninë Rozafa (Për çfarë do përdoret)

Nesër, datë 13 prill 2017, ora 10:30, në mjediset e MZHETTS, do të nënshkruhet kontrata e qirasë me tarifën simbolike 1 euro/kontrata.

Kontrata do firmoset ndërmjet Ministrisë së Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes dhe kompanisë “Rozafa” sh.p.k, për pasurinë “Objekte dhe truall” të Agjencisë së Rezervave Materiale të Shtetit, në Labinot, Elbasan.

Objekti do të përdoret nga kompania në ushtrimin e aktivitetit ekonomik në industrinë e përpunimit të peshkut.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010055065155029
array(1) { ["section"]=> string(100) "kontrate-1-euro-ministria-e-ekonomise-e-firmos-neser-me-kompanine-rozafa-per-cfare-do-perdoret-74948" }