Kontroll blic në mesnatë në lagjet e Durrësit, përfundojnë në komisariat 6 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 12:10 18-11-2017 Kontroll blic në mesnatë në lagjet e Durrësit, përfundojnë në komisariat 6 persona ilustruese

Shkon në 6 numri i personave që janë shoqëruar 6 persona në komisariatin e policisë së Durrësit.

Sipas OSHEE, nga të dhënat e fundit dhe nga kontrollet mbrëmë vonë në Durrës, në bashkëpunim me ekipin e matjes, u konstatua se abonentët: Flamur M. “Lagja 5”, Hatixhe S. “Lagja 17” abuzonin me energjinë elektrike.

Pas plotësimit të procedurave në bashkëpunim me policinë dhe oficerin e policisë gjyqsore, u be denoncimi përkatës.

Deri më tani, në 24 orët e fundit jane shoqeruar ne polici, bashke me dy rastet e fundit, 6 abonente, që gjithë banues në qytetin e Durrësit.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10302209854126
array(1) { ["section"]=> string(88) "kontroll-blic-ne-mesnate-ne-lagjet-e-durresit-perfundojne-ne-komisariat-6-persona-100028" }