Kontrolli i rastësishëm e zë me pistoletë ‘TT’ në brez, forcat “Shqiponja” arrestojnë 23 vjeçarin në kryeqytet (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:22 03-04-2017 Kontrolli i rastësishëm e zë me pistoletë ‘TT’ në brez,  forcat “Shqiponja” arrestojnë 23 vjeçarin në kryeqytet (VIDEO)

Një 23-vjeçar është vënë në pranga nga Forcat “Shqiponja” të kryeqytetit pasi gjatë kontrollit të ushtruar i është gjetur një pistoletë e tipit TT dhe një krehër me 7 fishekë.

Sipas burimeve të policisë mësohet se ndalimi i të riut me iniciale D.I është bërë në afërsi të rrethrotullimit të Vorës pas një kontrolli fizik.

 Materialet i kaluan Prokurorisë së Gjykatës së Tiranës për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Investigimi: Furrat e gëlqeres në Krujë vijojnë aktivitetin, inspektorët e mjedisit marrin ryshfet
Çako, i besuari i SHBA-së, takohet me zyrtaren e lartë »
Article Logic
Execution time: 0.010341167449951
array(1) { ["section"]=> string(117) "kontrolli-i-rastesishem-e-ze-me-pistolete-tt-ne-brez-forcat-shqiponja-arrestojne-23-vjecarin-ne-kryeqytet-video-73994" }