Kontrollon telefonin e gruas, shqiptari tronditet nga ajo çfarë gjen (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:49 30-03-2017 Kontrollon telefonin e gruas, shqiptari tronditet nga ajo çfarë gjen (Foto)

Nuk i dihet kurrë se ç’mund të gjesh në celularin e gruas apo burrit, dhe rrallëherë mesazhet rezervojnë diçka të mirë.

I tillë ishte edhe ky rast, me burrin që nuk e kishte pritur atë që ka parë në mesazhet në ëhatsapp të bashkëshortes së tij, shkruan In. Ky është teksti i “hapur”.

Biseda postuar nga INTV:

werwe4635u846ri.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Roja i parcelave tregon pse qëlloi me armë policinë: Kisha pirë hashash, u tremba
Situatë alarmante në Lezhë nga zjarri i përmasave të mëdha »
Article Logic
Execution time: 0.010415077209473
array(1) { ["section"]=> string(78) "kontrollon-telefonin-e-gruas-shqiptari-tronditet-nga-ajo-cfare-gjen-foto-73624" }