Korça e zbukuruar në çdo detaj për festat e fundvitit (Fotogaleri)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:13 11-12-2019 Korça e zbukuruar në çdo detaj për festat e fundvitit (Fotogaleri) Korça e zbukuruar për festat e fundvitit

Qyteti i Korçës është veshur me drita shumëngjyrëshe këtë prag festash fundviti.

Pazari i qytetit, pedonalja dhe Katedralja janë disa nga zonat më atraktive të qytetit, që për festa zgjidhet si destinacion edhe nga vizitorë nga qytetet e tjera shqiptare.

Fotografi të realizuara nga lexuesja e Newsbomb.al Larisa Katundi:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022207975387573
array(1) { ["section"]=> string(71) "korca-e-zbukuruar-ne-cdo-detaj-per-festat-e-fundvitit-fotogaleri-189113" }