Korça gdhihet e bardhë, këto janë pamjet e mrekullueshme të qytetit (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:44 21-04-2017 Korça gdhihet e bardhë, këto janë pamjet e mrekullueshme të qytetit (FOTO)

Korça ka gdhirë e zbardhur nga bora mëngjesin e sotëm, duke sjellë disa pamje mahnitëse. Çdo cep i qytetit është mbululur nga petku i hollë i dëborës, raporton newsbomb.al.

Menduam se e lamë pas të ftohtin dimëror, mirëpo jemi gabuar. Ndonëse në prill, prej ditësh temperaturat janë ulur ndjeshëm dhe reshet e borës përfshinë pothuajse gjithë Shqipërinë./Newsbomb.al/ 

18053215_10212568728199480_425827508_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Atentati në Vlorë, zbardhet e shkuara e “errët” viktimës dhe dinamika e ngjarjes në mes të lokalit
Ekzekutimi i Artan Cukut, specialistët zgjerojnë pistën e hetimit: Autori mund të jetë i huaj dhe i paguar »
Article Logic
Execution time: 0.011598110198975
array(1) { ["section"]=> string(77) "korca-gdhihet-e-bardhe-keto-jane-pamjet-e-mrekullueshme-te-qytetit-foto-75897" }