Korça shijon dëborën e parë për këtë vit, zbardhet edhe Bulqiza (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:06 13-01-2021 Korça shijon dëborën e parë për këtë vit, zbardhet edhe Bulqiza (VIDEO) Ilustruese

Reshje të dendura dëbore kanë filluar të bien në qytetin e KorՌës mbrëmjen e sotme, të parat për këtë vit.

Deri më tani nuk ka probleme me qarkullimin e makinave, pasi akset nacionale rrugore janë të aksesueshëm, ndërkohë që sipas metereologëve, reshjet e dëborës do të vazhdojnë edhe gjatë natës.

Edhe në qytetin e Bulqizës kanë filluar reshjet e dëborës, me autoritetet që kanë bërë thirrje për drejtuesit e mjeteve që të pajisen me zinxhirë.

Dëbora e parë në Korçë: 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Ti je një komunist i thekur”, si u bë Rexhep Aliaj i përjashtuari i parë nga PD për shkak të fjalëve që i tha Berishës
Taksë e sheshtë apo progresive? Denaj: Ne e premtuam në 2013 dhe na dhanë votën, ekspertja e ekonomisë: Të gjithë duan taksë 9%, jo 23% »
Article Logic
Execution time: 0.011096000671387
array(1) { ["section"]=> string(75) "korca-shijon-deboren-e-pare-per-kete-vit-zbardhet-edhe-bulqiza-video-234879" }