Korçarët tallen keq me Bashën, Rama publikon FOTON

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:16 04-11-2018 Korçarët tallen keq me Bashën, Rama publikon FOTON

Korçarët janë tallur keq me kryetarin Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë një takimi të mbajtur ditën e sotme në qytetin e Korçës, ku prezantoi platformat e krijuara për të luftuar krimin.

Krahas posterave dhe mesazhe thumbuese, qytetarët e pritën edhe me një dyshek të bardhë ku shkruhej: Dyshek për Lulin, fli sa të duash artist.

Foton e këtij dysheku e ka publikuar edhe kryeministri Edi Rama në Instagram për tu tallur.

View this post on Instagram

✌️?

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097119808197021
array(1) { ["section"]=> string(56) "korcaret-tallen-keq-me-bashen-rama-publikon-foton-140214" }