Korçë/ Arrestohen 3 persona, shpërndanin lëndë narkotike

Publikuar tek: aktualitet, më 19:07 10-07-2015 Korçë/ Arrestohen 3 persona, shpërndanin lëndë narkotike Foto ilustruese

Policia e Korçës ka arrestuar tre persona të cilët dyshohen si shpërndarës të lëndëve narkotike.

Në prangat e policisë kanë rënë shtetasit me iniciale A.Z., U.S., dhe K.K., të cilët ishin denoncuar për veprimtarinë e tyre në Komisaritatin Dixhital.

Tre të arrestuarve u janë sekuestruar 6 doza marijuana dhe 2 celularë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Batuta e Edi Ramës me Dukën pas vendimit: Tani u binda që i përket Klanit të Zemunit
Asgjesohen 2662 rrënjë kanabisi në Krujë, policia në kërkim të autorëve »
Article Logic
Execution time: 0.01254415512085
array(1) { ["section"]=> string(60) "korce-arrestohen-3-persona-shperndanin-lende-narkotike-15841" }