Korçë, gjenden 90 kg drogë të fshehura në mes të pyllit (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:19 30-05-2017 Korçë, gjenden 90 kg drogë të fshehura në mes të pyllit (FOTO)

Policia e Korçës ka sekuestruar 90 kg lëndë narkotike e llojit kanabis sativa.

Droga u gjet në vendin e quajtur “Pylli i fshatit Lekas” e ndarë në 13 thasë.

Nga ana e Policisë po punohet për identifikimin, kapjen e autorëve si edhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 18788222_10209961076965556_1969765017_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitje me maska në Unazën e Re, i drejtojnë pistoletën një personi, i marrin paratë dhe orën
Falsifikonte firmat, arrestohet Agjenti i Sigurimeve të shoqërisë private (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010794162750244
array(1) { ["section"]=> string(65) "korce-gjenden-90-kg-droge-te-fshehura-ne-mes-te-pyllit-foto-80469" }