Korçë, makina përplas për vdekje një kalimtar

Publikuar tek: aktualitet, më 21:52 04-06-2015 Korçë, makina përplas për vdekje një kalimtar

Një aksident i rëndë automobilistik me pasojë vdekjen e një kalimtari ka ndodhur para disa minutash në qytetin e Korçës.

Sipas policisë e cila ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për ngjarjen, drejtuesi i mjetit Kostandin Mitrollari ka përplasur për vdekje 70 vjeçarin me inicialet L.L. Mitrollari ishte duke drejtuar mjetin tip “Peugeot”. Ende nuk dihen shkaqet e qarta të aksidentit. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Operacioni antikanabis / Asgjësohen në Vlorë 11 parcela, në pranga dy persona
Flet vajza e përdhunuar nga mësuesi: Më vinte turp të tregoja, më bënte presion »
Article Logic
Execution time: 0.01360297203064
array(1) { ["section"]=> string(50) "korce-makina-perplas-per-vdekje-nje-kalimtar-12701" }