Koreografi i njohur italian përqafon fort Klaudia Pepën dhe shpërthen në lot, arsyeja do na emocionojë të gjithëve (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:40 10-10-2016

Për një arsye që të gjithëve do na gëzojë. Koreografi i njohur Italian  Garrison Rochelle ka përqafuar balerinën e talentuar shqiptare Klaudia Pepa dhe jo pa shkak ka shpërthyer në lot.

Klaudia Pepa ka hapur akademinë e saj të vallëzimit në Itali dhe kjo e ka prekur pa masë mentorin e saj në spektaklin ‘’Amici’’.

Rochelle ka prerë shiritin por nuk ka mundur të përmbahet para kësaj arritje të madhe për nxënësen e tij. Klaudia, mirënjohëse ndaj tij thjesht e përqafon dhe qan bashkë me të.

klaudia2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033611059188843
array(1) { ["section"]=> string(125) "koreografi-i-njohur-italian-perqafon-fort-klaudia-pepen-dhe-shperthen-ne-lot-arsyeja-do-na-emocionoje-te-gjitheve-video-55667" }