Koronavirusi anulon xhirimet e filmit 'Mision Impossible 7' në Venecia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:15 25-02-2020 Koronavirusi anulon xhirimet e filmit 'Mision Impossible 7' në Venecia Tom Cruise

Aktori Tom Cruise dhe kasti i filmit “Mission Impossible 7” janë detyruar të anulojnë xhirimet në Itali pas shpërthimit të koronavirusit.

Sipas "The Independent", filmi ishte planifikuar të xhirohej në Venecia gjatë tre javëve të ardhshme. Mirëpo “Paramount Pictures” mori vendimin për të ndaluar xhirimet për shkak të sigurisë së gjithë kastit.

Koronavirusi ka bërë që të anulohen shumë ngjarje në të gjithë botën.

Gjithashtu edhe karnavalet e famshme janë anuluar pas përhapjes së virusit të ri kinez në Itali.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pjesë e skandalit të prostitucionit, modelja seksi bëhet pishman për operacionet: Do gjej një mjek të mirë dhe do shfryj gjoksin
»
Article Logic
Execution time: 0.0068190097808838
array(1) { ["section"]=> string(75) "koronavirusi-anulon-xhirimet-e-filmit-mision-impossible-7-ne-venecia-196439" }