Koronavirusi futet në Bashkinë e Vlorës, infektohen dy punonjës në këtë institucion

Publikuar tek: aktualitet, më 18:49 27-10-2020 Koronavirusi futet në Bashkinë e Vlorës, infektohen dy punonjës në këtë institucion

Dy punonjës të bashkisë së Vlorës kanë rezultuar pozitiv me koronavirus.

Sipas informacioneve, në këtë qytet janë konfirmuar edhe tre raste të tjera me Covid-19 në lagjen "1 maji".

Gjatë ditës së sotme, Ministria e Shëndetësisë raportoi për 13 raste me koronavirus në qytetin e Vlorës.

Në 24 orët e fundit rezultuan të infektuar 284 persona, ndërsa humbën jetën si pasojë e koronavirusit 7 të infektuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « EUROPOL konfiskon 352 makina dhe kap 2.965 mijë emigrantë ilegal, mes tyre edhe shqiptarë
Shpërthen Covid-19 në Institucionet arsimore, infektimi i 7 mësueve mbyll shkollën në Korçë, raste dhe në Elbasan »
Article Logic
Execution time: 0.012372016906738
array(1) { ["section"]=> string(89) "koronavirusi-futet-ne-bashkine-e-vlores-infektohen-dy-punonjes-ne-kete-institucion-225402" }