Koronavirusi prish gjithë planet, UEFA shtyn finalet e Champions League dhe Europa League (NJOFTIMI)

Publikuar tek: sport, më 20:14 23-03-2020 Koronavirusi prish gjithë planet, UEFA shtyn finalet e Champions League dhe Europa League (NJOFTIMI)

UEFA ka marrë vendimin të shtyjë finalet e kampionateve më prestigjoze të futbollit, siç janë Champions League dhe Europa League.

Lajmi bëhet i ditur nga vetë UEFA, në faqen e saj zyrtare.

Sfidat ishin parashikuar të zhvilloheshin në muajin maj, por si pasojë e përhapjes së koronavirusit, kjo gjë është e pamundur.

Capture8.PNG

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092239379882812
array(1) { ["section"]=> string(104) "koronavirusi-prish-gjithe-planet-uefa-shtyn-finalet-e-champions-league-dhe-europa-league-njoftimi-199805" }