Koronavirusi ‘shkatërron’ ekonominë në botë, por familja Beckham nuk kursehet, blen 24 milion dollarë apartamentin në Miami (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:04 01-04-2020 Koronavirusi ‘shkatërron’ ekonominë në botë, por familja Beckham nuk kursehet, blen 24 milion dollarë apartamentin në Miami (Foto)

Edhe pse bota është në një ‘luftë’ me koronavirusin ekonomia e shumë shteteteve po rrezikon, duket se familja e famshme Beckham nuk ka asnjë problem të tillë dhe ka vendosur të blejnë një apartament luksoz në Miami.

Mediat e huaja kanë bërë me dije se familja Beckham ka blerë një apartament prej 24 milion dollarësh në Miami.

Familja e famshme ka nisur të jetojë në një pronë ekstravagante e përbërë nga pesë dhoma gjumi dhe një pishinë luksoze. Vendbanimi i tyre i ri shërben si një shtesë për koleksionin e pasurive. Ata kanë një shtëpi me vlerë 31 milion dollarë në Londër dhe një shtëpinë në Cotswolds që thuhet se vlen 6 milion dollarë.

dfgetrh5rdfhdfh.jpg

dfgrthe34yhdfhdfgfg.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095469951629639
array(1) { ["section"]=> string(131) "koronavirusi-shkaterron-ekonomine-ne-bote-por-familja-beckham-nuk-kursehet-blen-24-milion-dollare-apartamentin-ne-miami-foto-200959" }