Kosova bëhet gati për Kroacinë, zbardhen detajet e takimit

Publikuar tek: sport, më 19:21 27-09-2016 Kosova bëhet gati për Kroacinë, zbardhen detajet e takimit

Kosova do të luajë përballë Kroacisë, sfidë e vlefshme për eliminatoret e Botërorit “Rusi 2018”.

Ditën e nesërme do të dalin në shitje biletat për këtë ndeshje që pritet të ndiqet nga shumë tifozë të përfaqësueses së Albert Bunjakut. Kosova do të luajë në datë 6 tetor në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës.

Çmimet e biletave për këtë sfidë do të jenë 10 dhe 20 euro sipas mediave kosovare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042022943496704
array(1) { ["section"]=> string(63) "kosova-behet-gati-per-kroacine-zbardhen-detajet-e-takimit-54317" }