Kosova dhe Basha pijnë shotsa në pub

Publikuar tek: foto-e-dites, më 22:45 09-05-2015 Kosova dhe Basha pijnë shotsa në pub

Halim Kosova dhe Lulzim Basha janë kapur nga paparacët duke festuar në pub dhe duke kthyer shotsa pa fund. Fundjavën e kaluar së bashku me të rinjtë demokratë ata kanë festuar te ‘’Lollipop’’, për të hequr stresin e fushatës por njëkohësisht për t’u krijuar të rinjve një atmosferë edhe më festive. Kosova në këtë mënyrë u ka kthyer përgjigje edhe zërave skeptikë se është i  vjetër në moshë për të drejtuar bashkinë e Tiranës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099561214447021
array(1) { ["section"]=> string(42) "kosova-dhe-basha-pijne-shotsa-ne-pub-10773" }