Kosova merr gazetaren seksi Ilda Bejleri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:54 12-09-2016 Kosova merr gazetaren seksi Ilda Bejleri

Studios së Supersportit në Kosovë i është shtuar së fundmi edhe gazetarja sexy, Ilda Bejleri, e cila ka pozuar në foto me një nga koleget e saj në panel dhe më pas e ka postuar foton në Instagram.

"Sapo i thashë 'PO' Kosovës", shkruante Ilda Bejleri që njihet si moderatorja e "Bar Skedinës" në Supersport, ndërsa nuk dihet ende nëse "PO"-ja e dhënë prej saj nënkupton një projekt të ri të gazetares në Supersport Kosova, apo kjo ka qenë thjesht një vizitë e shkurtër në studion e platformës digitale sportive në Kosovë.

po.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13208818435669
array(1) { ["section"]=> string(46) "kosova-merr-gazetaren-seksi-ilda-bejleri-52665" }