Kosova pëson humbjen e shtatë rradhazi

Publikuar tek: sport, më 23:54 05-09-2017 Kosova pëson humbjen e shtatë rradhazi

Megjithëse ka arritur të mbajë barazimin për pjesën më të madhe të ndeshjes, Kosova është thyer në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës, pasi Finlanda ka mundur të shënojë në minutën e 83’.

Kjo është humbja e dytë brenda dy ditësh e përfaqësueses kosovare dhe humbja e shtatë rradhazi.

Shqipëria gjithashtu nuk mundi të mbante fitoren në përballjen me Maqedoninë të cilët barazuan në 1-1 me penallti në pjesën e dytë të ndeshjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01078200340271
array(1) { ["section"]=> string(44) "kosova-peson-humbjen-e-shtate-rradhazi-91290" }