Kosova: Tre premtime që do fiksoni mirë nga unë

Publikuar tek: politike, më 17:15 06-06-2015 Kosova: Tre premtime që do fiksoni mirë nga unë

Kandidati i djathtë për Tiranën Halim Kosova ndodhet sot në Kombinat, nga ku u ka thënë banorëve se janë tre premtime që ata duhet t’i mbajnë mend mirë prej tij.

Një nga premtimet e Kosovës është edhe uji 24 orë, gjë për të cilin tha se edhe vetë ishte habitur nga fakti që në një lagje nuk kishin ujë prej 25 vitesh ose u vinte me orar.

“E para, do ul në nivelin e lejueshëm deri në 30 % të taksave.

E dyta, Tirana në fund të mandatit tim do ketë 24 orë ujë . Uji do jetë objektiv në fund të mandatit por hap pas hapi qytetarët e Tiranës do ta kenë atë në rubinetin e tyre.

 Së treti, unë do bëj 100 rrugë”, këto ishin tre premtimet që Kosova ritheksoi se qytetarët duhet t’i mbajnë mend, ndërkaq vijoi fjalën e tij duke folur edhe për projektet e gjelbërimit dhe infrastrukturës.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010859966278076
array(1) { ["section"]=> string(52) "kosova-tre-premtime-qe-do-fiksoni-mire-nga-une-12841" }