Kosova ‘vishet’ kuqezi! Biblioteka Kombëtare dhe ndërtesa e qeverisë me ngjyrat e flamurit

Publikuar tek: rajon, më 23:17 28-11-2020 Kosova ‘vishet’ kuqezi! Biblioteka Kombëtare dhe ndërtesa e qeverisë me ngjyrat e flamurit Biblioteka e Kosovës

Edhe Kosova është “ngjyrosur” kuqezi për festën e 28-29 Nëntorit.

Biblioteka Kombëtare e Kosovës është ndriçuar me ngjyrat kuqezi, duke marrë një pamje tepër të bukur.

Ndërkaq edhe ndërtesa e Qeverisë së Kosovës është mbuluar me drita Kuq e Zi.

Screenshot_16.jpg

 

 

Ky është një gjest që është ndjekur edhe nga vende të ndryshme të botës për t'iu bashkuar festës së vendit tonë kombëtare.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mali i Zi shpall ‘non grata’ ambasadorin serb: Ndërhyn në punët e brendshme
‘Make-upi’ i bën gropën shqiptares në Itali, përfundon në polici për një krem fytyre »
Article Logic
Execution time: 0.0090210437774658
array(1) { ["section"]=> string(94) "kosova-vishet-kuqezi-biblioteka-kombetare-dhe-ndertesa-e-qeverise-me-ngjyrat-e-flamurit-229488" }