Kosovari nuk i ndahet Luana Vjollcës, e përndjek prej 3 muajsh, ja çfarë bën moderatorja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:22 30-05-2020 Kosovari nuk i ndahet Luana Vjollcës, e përndjek prej 3 muajsh, ja çfarë bën moderatorja Luana Vjollca

Luana Vjollca është një personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar, moderatore dhe këngëtare e suksesshme.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjete sociale, dhe numëron miliona fansa që e pëlqejnë dhe i komentojnë në foto e video. Mirëpo një prej tyre mesa duket e paska kaluar cakun.

Gazetarja Dorjana Bezat referuar burimeve të policisë raporton se një i ri 28-vjeçar nga Kosova i identifikuar si A. Morina, që prej shkurtit dhe deri para pak ditësh e ka përndjekur moderatoren në ambientet e punës në televizion dhe në banesën e saj private në zonën e Kodrës së Diellit, duke tentuar pa reshtur që të komunikojë me të.

Kësisoj Luana i është drejtuar komisariatit nr. 1 duke bërë kallëzim. Mirëpo policia ende nuk ka bërë të mundur kapjen e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094690322875977
array(1) { ["section"]=> string(103) "kosovari-nuk-i-ndahet-luana-vjollces-e-perndjek-prej-3-muajsh-moderatorja-ben-kallezim-ne-polici-208443" }