Kosovë-Shqipëri mbyllet në barazim, ja golat e Manaj, Celinës, Rashanit dhe Rrahmanit (Video)

Publikuar tek: sport, më 17:09 13-11-2015

Ka përfunduar në barazim 2-2 ndeshja miqësore mes Kosovës dhe Shqipërisë në stadiumin “Adem Jashari” në Prishtinë. Kombëtarja shqiptare kaloi e para në avantazh me Rey Manajn në minutën e 54, vetëm pak sekonda pasi ai kishte hyrë në fushën e lojës.

4 minuta më vonë, përfaqësuesja e Kosovës barazon me një penallti të realizuar nga Celina i Manchester City-t. Dy golat e tjerë për skuadrat u shënuan nga Rashani për të kaltërit dhe Rrahmani për kuq e zinjtë. 

 

 

Goli i Bersant Celinas që ka barazuar shifrat, duke shënuar nga pika e bardhëhttp://koha.net/?id=6&l=84092

Posted by Koha.net on 2015-11-13

 

 

Elbasan Rashani shënon gol fantastik, Kosova në epëri

Posted by Koha.net on 2015-11-13

 

 

Shqipëria barazon, Amir Rrahmani shënon gol

Posted by Koha.net on 2015-11-13

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023147106170654
array(1) { ["section"]=> string(94) "kosove-shqiperi-mbyllet-ne-barazim-ja-golat-e-manaj-celines-rashanit-dhe-rrahmanit-video-25358" }