Kosovës i bashkohet një tjetër futbollist…

Publikuar tek: sport, më 18:15 24-08-2016 Kosovës i bashkohet një tjetër futbollist…

Përfaqësuesja e Kosovës do të ketë në gjirin e saj tashmë edhe sulmuesin Arbër Zeneli, i cili do të largohet nga kombëtarja e Suedisë.

Zeneli aktivozhet në kampionatin holandez me Herenvenin dhe konsiderohet si një futbollist me të ardhme të ndritur falë talentit të padiskutuar që zotëron.

Ai pritet të veshë për herë të parë fanellën e përfaqësueses së Kosovës në takimin e parë Eliminator të Botërorit “Rusi 2018”, atë ndaj Finlandës më 5 shtator.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022991180419922
array(1) { ["section"]=> string(47) "kosoves-i-bashkohet-nje-tjeter-futbollist-50759" }