Kosta për Brisida Shehajn:E paaftë, arrogante dhe fjalë pise

Publikuar tek: barometri, më 08:17 25-11-2016 Kosta për Brisida Shehajn:E paaftë, arrogante dhe fjalë pise

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0589919090271
array(1) { ["section"]=> string(65) "kosta-per-brisida-shehajn-e-paafte-arrogante-dhe-fjale-pise-60624" }