KQZ i heq mandatin 2 deputetëve dhe kryebashkiaku të Kavajës

Publikuar tek: barometri, më 08:30 30-12-2016 KQZ i heq mandatin 2 deputetëve dhe kryebashkiaku të Kavajës

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070979595184326
array(1) { ["section"]=> string(66) "kqz-i-heq-mandatin-2-deputeteve-dhe-kryebashkiaku-te-kavajes-64189" }