KQZ miraton listat, kryeministri shpall “alarm”: Vijon kërkimi për kandidatët e PD

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:28 30-05-2017 KQZ miraton listat, kryeministri shpall “alarm”: Vijon kërkimi për kandidatët e PD

Kriza politike në Partinë Demokratike pasi u lanë jashtë listave për deputet disa nga figurat më në zë të kësaj partia ka ngjallur reagime të ashpra por ka pasur edhe nga ata që e kanë ironizuar këtë situatë.

Sot PD ka plotësuar listën e kandidatëve pasi KQZ e ka shtyrë disa herë miratimin e saj sepse nga 140 kandidatë që kërkon ligji Partia Demokratike kishte vetëm 95.

Edi Rama ka ironizuar situatën aktuale në PD me anë të një fotoje në të cilën shkruan “Vijon kërkimi për kandidatët e PD”.  Siç duket për kryeministrin ende nuk janë gjetur kandidatët dhe vijon kërkimin.

fhfhfhfhfghfg.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092508792877197
array(1) { ["section"]=> string(84) "kqz-miraton-listat-kryeministri-shpall-alarm-vijon-kerkimi-per-kandidatet-e-pd-80539" }