KQZ vendos për mandatin e Tahirit, e zëvendëson Spartak Braho

Publikuar tek: barometri, më 07:34 11-05-2018 KQZ vendos për mandatin e Tahirit, e zëvendëson Spartak Braho

Ditën e nesërme Komisioni Zgjedhor i Zgjedhjeve do të vendosë përfundimisht për pasuesin e ish-deputetit të PS, Saimir Tahiri.

Sipas “News 24”, këshilltari i kryeministrit dhe ish-deputeti i LSI, Spartak Braho ka pranuar të marrë mandatin e Tahirit.

Saimir Tahiri dha dorëheqjen nga posti i tij në Parlament pas akuzave të shumta për përfshirjen në bandat e drogës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032472848892212
array(1) { ["section"]=> string(67) "kqz-vendos-per-mandatin-e-tahirit-e-zevendeson-spartak-braho-120325" }